Recenze od klientů

Alena (36 let)

S výrobkem MeLine night jsem byla velice spokojená. Po jeho pravidelném používání se moje pleť , již po velice krátké době rozjasnila a omládla. Zmizely drobné pigmentace a barva pleti se sjednotila. Krém si mě získal i krásným obalem a samozřejmě i aplikace byla díky jeho obalu a funkční pumpičce velice příjemná. Krém se díky své konzistenci krásně nanášel na pleť. Po nanesení krému jsem neměla nepříjemný pocit, že by na obličeji nepatřil. Současně s MeLine Night jsem používala i MeLine Moist, který byl na obličeji také příjemný, dobře se nanášel a výsledný efekt podpořil.

Jana (41let)

Měla jsem možnost vyzkoušet krém MEL LINE. Jako první mě zaujalo balení nebo spíše samotný aplikátor, který má tvar pro přesné nanesení na postižené místo. Další výhodou je materiál aplikátoru, který bych popsala jako houbičku, která se napustí krémem potřebného množství a krásně se přenese na pokožku. Člověk nepřijde do kontaktu s krémem například prsty jako u normální krému, do kterého člověk musí ,,šáhnout“. Krém jsem aplikovala po laserovém zákroku a krásně zbytek pigmentu vytáhl, vybělil. Je bez zápachu a ihned se krásně vstřebal. V minulosti jsem vyzkoušela i dražší variantu od jiné kosmetické značky a bez efektu jako většina krému na pigmentové skvrny na našem trhu i za mnohem vyšší peněžní obnos. Určitě zvažuji po jeho vypotřebování, že si ho koupím znova a po létě s ním hezky skvrny od slunce vymažu. S krémem jsem velmi spokojena a mohu ho doporučit.

Edita (31let)

Používala jsem pouze silnější přípravek MeLine na noc. Přípravek se měl používat denně po dobu 14ti dnů. Některé dny jsem musela vynechat, protože asi po týdnu mě začal trochu pálit obličej. Krém je hodně silný a hned druhý den jsem se malinko loupala. Ale výsledek stál za to. Měla jsem odstraněné pihy z velké části obličeje.